Hakkımızda

Pusula Marin

2011 yılında Göcek’te kurulan Pusula Marin kısa sürede bölgede sektörün belirleyici kuruluşlarından biri haline gelmiştir.Pusula Marin firması,alanında deneyimli teknik kadrosuyla,temsil ettiği markaları,verdiği teknik destek hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı prensibiyle,şimdiden adından sıkça söz ettirmektedir.Pusula Marin Ltd.Şti. ve öncesinde yılların bizlere kattığı birikim ve tecrübe ile sorunsuz mavi yolculuklarınız için her zaman ve koşulda hizmetinizdeyiz.

Pusula Marin olarak sizlerle başladığımız bu yolculukta,kurmuş olduğumuz güven esasına dayalı dostluk ve işbirliği çerçevesinde gün geçtikçe dahada kuvvetlenmektedir.

Mevcut yetkili markalarımız

Besenzoni,İdromar,Selmar,Mase Generators,Paguro,Sealand,Condaria,Victron energy,Oceanled,Bluefin led,Cem pumps,Tf marine,İndel webasto,Webasto,U-line,Waeco,Dometic ,VDO,Lopolight,Thermowell Marine,Sterling power,Pin Craft,Frigonautica ,Sea keeper,Selmar,Katadyn,Tecma,Jabsco hali hazırda yetkili servisi olarak hizmet verdiğimiz markalardır.

Diğer markalarlada teknelerde hali hazırda Ana makine bakımları,Jeneratör bakımları,Arneson sistemleri,Hidrolik sistemler,elektrik ve elektronik sorunlarda hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimiz tarafından teknelerinize verilen hizmet sırasında tekneleriniz ve teknelerinizde ki tüm donanımlarınız ERGO sigorta tarafından sigortalanarak güvence altına alınmaktadır.